MeganIT > blogs > view blog > [برانکو حيا کن، تيم ملي رو رها کن!]
روزنوشت ها
آخرين روزنوشت
دلتنگم
يک‌شنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۴

" دلتنگم "

آن قدر که مي توانم

ساعت ها زير باران قدم بزنم

بي آنکه قطره اي

خيس شوم ...

 
جستجو


ليست روزنوشت ها
آرشيو روزنوشتها
نوشته ها
گروه هاي نوشته ها


ليست نوشته ها
جستجو

آرشيو نوشته ها
مهر ۱۳۹۸
شيدسچپج
۳۰ ۳۱ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶
۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۱ ۲ ۳
فتوبلاگ ها
ليست فتوبلاگها
آخرين فتوبلاگها
قلب يخ
4
3
2
1
گروه هاي فتوبلاگ ها

آرشيو فتوبلاگها
مهر ۱۳۹۸
شيدسچپج
۳۰ ۳۱ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶
۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۱ ۲ ۳
لينکدوني
آخرين لينکها
گلهايي از جنس نور
سر بريده مرغ، علت حذف حسينيان از مرد هزار چهره
تخم‌گذاري دو پرنده در جايزه ويژه بانک!
آيا جزاير سه‌گانه ديگر ايراني نيستند
علي دايي: بعيد است به جام جهانى صعود كنيم
اولين چک گوگل
نقاشي، تنها با يك خط!

ليست لينکها
آرشيو لينکدوني
لينک دوستان
هفته نامه عصر ارتباط
اولين سايت اشتراك فايل ايران
معماي PHP
دنياي مينا
جوان ايران
امکانات
تبادل لينک
ليست لينک دوستان
نظرسنجي
اگر پول پيدا کني چکار مي کني؟
از کنارش بي تفاوت رد مي شم
برش مي دارم خرجش مي کنم هر مقداري که باشه
به پليس يا مغازه هاي محل تحويل مي دم

۱۴۹۵ راي       ۶۱۱ نظر

ليست نظرسنجي ها
ساير امکانات
جستجو
خبرنامه سايت
يادبودها
لينک به سايت
ثبت در Favorite
خروجي هاي XML
گزارشات
مطالب سايت
نوشته ها: ۵۷۸
نظرات: ۱۰۶۶
دنبالکها: ۶
روزنوشت ها: ۱۶۲
فتوبلاگ ها: ۴۵
نظرات: ۱۱۹
دنبالکها: ۰
لينکدوني: ۱۲۶۸
مشاهده صفحات
تعداد کل: ۱۷۹۸۸۵۲۶ صفحه
مشاهده امروز: ۱۲۸۰ صفحه
بيشترين مشاهده:
دوشنبه - ۳ تير ۱۳۹۲
تعداد: ۴۴۶۷۹ صفحه
بازديد همزمان
در حال حاضر: ۷ نفر
بيشترين بازديد همزمان:
جمعه - ۲ فروردين ۱۳۹۲
تعداد: ۲۶۱ نفر
مگانيت > نوشته ها > مشاهده نوشته
دوشنبه - ۲۳ آبان ۱۳۸۴

چند مدتي هست که در راستاي بالاتر رفتن فرهنگ تماشاگران عزيز فوتبال در کشورمان و در جهت اثبات اين ادعا که ما بهترين و با شخصيت ترين تماشاگران را در کل دنيا داريم شعارهايي بسيار جالب و البته عبرت آموز در همه جاي فوتبالمان شکوفا شده است ... حتما شنيده ايد که فلاني ضد فوتبال و يا فلاني تيمت رو بردار و برو و يا فلاني حيا کن تيم ملي رو رها کن ... چندان بحثي در اين مورد ندارم و البته هيچ ادعايي !!! فقط و فقط روز بازي ايران با توگو توي تاکسي نشسته بودم و بدون شرکت در بحث ناظر گفتگويي بودم که در تاکسي و در ارتباط با فوتبال و البته برانکو ايوانکويچ بين راننده و دو تا از مسافرها در جريان بود ... در حين اين بحث گزارشگر راديو داشت بازي بين ايران و توگو را هم گزارش ميکرد و در بين صحبتهاش ميشد شعارهاي تماشاگراني را که - با وجود اينکه ايران ۲ بر ۰ پيش بود - باز هم در حال بدگويي به برانکو بودند، شنيد. توي اين مدت زماني که از اين اتفاق گذشته چند بار به اين موضوع فکر کردم که واقعا برانکو چرا بايد تيمش رو بردارد و برود و البته چرا بايد حيا کند !؟ و خوب چند مورد از دلايلي رو که در اين رابطه تونستم پيدا کنم نوشتم تا شما ها هم بدونيد که واقعا ما هم حق داريم چنين درخواستي را از مردي داشته باشيم که ... !

- آقاي برانکوي عزيز شما بايد حيا کنيد چرا که متوجه نميشويد چه چيزي باعث ميشود که در عرض کمتر از چند روز از صعود تيم ملي ايران به رهبري شما و البته - برخلاف گذشته - با اقتدار کامل، ناگهان موجي از انتقاد تمامي مجلات و روزنامه هاي ورزشي (و حتي غير ورزشي کشور) را در ارتباط با تيم ملي در بر ميگيرد و شما در اولين کنفرانس مطبوعاتي بعد از صعود بجاي صحبت از برنامه هاي آينده مجبور به دفاع از تيمي ميشويد که به گواه آمار و ارقام بهترين نتايج را در تمام دوران پس از انقلاب بدست آورده و اين بار بدون سکته دادن هزاران ايراني، بدون حاشيه و البته - تاکيد مي کنم - با اقتدار کامل راهي بزرگترين رويداد ورزشي در رشته فوتبال شده است.

- آقاي برانکوي عزيز شما بايد حيا کنيد چرا که نه شما و البته نه بسياري از ما هنوز هم نميتوانيم شدت پر رويي و البته دشمني هاي کورکورانه بعضي از منتقداني را درک کنيم که حتي در روزهايي که تيم ملي ما ژاپن را در تهران برد هم دست از انتقاد برنداشتند و همواره ادعاهايي را مطرح کرده اند که حتي در برره هم خريداري نخواهد داشت، منتقداني که چنان از عدم وجود تاکتيک در تيم شما گفته اند و ميگويند که انگار سالها خانه نشيني خودشان - به علت عدم نتيجه گيري در ليگهاي داخلي ايران، و يا کسب ضعيفترين نتايج با تيم ملي بزرگسالان و اميد - را فراموش کرده و يا آن را هم جزيي از تاکتيک مربيگيري ميدانند!

- آقاي برانکوي عزيز شما بايد حيا کنيد چرا که مطمئنا هيچ توجيه و البته درکي از اين موضوع نداشته و نداريد که چطور آن هنگامي که ارتقاء رتبه ايران در رنکينگ فيفا به رتبه پانزدهم با آب و تاب در رسانه هاي مختلف تکرار ميشد بسياري از همين منتقدين اين نمرات را بي پايه و اساس خوانده و حتي ادعا ميکردند که شما و مسند نشينان فدراسيون ميخواهيد با استفاده از اين اعداد - بدردنخور - سرپوشي بر روي زيبا بازي نکردن تمي ملي! بگذاريد اما حالا باخت به تيمي که در رنکينگ فيفا پايين تر از ايران قرار دارد چماقي شده است که بارها و بارها براي کوبيده شدن بر سر شما و تيم ملي از آن استفاده شده و خواهد شد.

- آقاي برانکوي عزيز شما بايد حيا کنيد چرا که بعد از چندين سال زندگي در ايران و مواجه شدن با خصلتهاي ما ايراني ها باز هم نتوانسته ايد ايراني شدن را ياد بگيريد ... شما همکار و تئوريسين بلازويچي بوديد که ميدانيد بدليل سر و صدا و شلوغ کاريهايش توانست خيلي راحت - تقريبا - هر کاري را که ميخواست انجام بدهد و در نهايت هم ... شما انگار هنوز نديده ايد که براي ايراني ها تغيير ماهيت و - حتي - شغل در زماني کمتر از چند ثانيه قابل انجام شدن است. شما تابحال نديده ايد که در ازاي يک بيماري ساده - مانند سرماخوردگي - هر ايراني راهکار و پيشنهادي دارد که بدون توجه به وجود علمي به نام پزشکي و البته اشخاصي که پس از سالها تحصيل در اين زمينه صلاحيت نظر دادن در اين مورد را دارند، راهکار خود را بهترين، کاملترين و موثرترين راهکار ممکن ميدانند.

- آقاي برانکوي عزيز شما بايد حيا کنيد چرا که هنوز هم راهکارهاي بکرسي نشاندن نظرات خودتان را در فوتبال ايراني نميدانيد. شما انگار نميدانيد که سلطان فوتبال ايران (با عرض معذرت از آقاي پروين و طرفداران ايشان) وقتي تيمي که در ابتداي ليگ هميشه از قهرماني آن سخن ميگفت را به کسب ضعيفترين نتايج در طول تاريخ باشگاه مفتخر ميکند! براي رفع اين مشکل فقط و فقط تئوري قهر را ميشناسد و با نيامدن بر سر تمرينات ميخواهد حقانيت خود را ثابت کند و در نهايت نيز در هنگام بازگشت به تيم در يک مصاحبه تاريخي اعلام ميکند که اگر هفت بازي ديگر هم ببازيم باز هم قهرمان خواهيم شد!!! و از آن طرف همکار ايشان (آقاي ابراهيمي) چنان از تاکتيک نداشتن تيم ملي انتقاد ميکند که انگار پرسپوليس تحت رهبري ايشان - با مواردي مانند پرتاب اوت دستي - بهترين تاکتيک را در ميان تيمهاي باشگاهي ايران (و شايد هم از نظر ايشان، جهان) دارد.

- آقاي برانکوي عزيز شما بايد حيا کنيد چرا که پس از سالها کار کردن با رسانه هاي ايراني هنوز آنها را نشناخته ايد، شما يا متوجه نشديد و يا به اين موضوع اهميت نميدهيد که چرا پس از هر بازي ضعيف و يا شکست تيم ملي و در مواردي حتي پس از برد در يک بازي نامهايي در روزنامه هاي ايراني تکرار ميشوند و مصاحبه ميکنند که سالهاست فقط در صفحات مطبوعات مطرح هستند و از فوتبال فقط و فقط انتقاد کردن - آن هم بدون دليل و مدرک - را ميشناسند و با وجود اينکه به قول خودشان بخاطر مشکلات شخصي (و يا مبلغ سه ميليون تومان پول در فوتبال ميلياردي ايران) حتي در تيمهاي باشگاهي هم جايي ندارند باز هم خود را شايسته حتي نشستن بر روي نيمکت بزرگترين تيمهاي باشگاهي ايران و حتي تيم ملي ميدانند. در اين ميان شاهکارهاي صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران هم جاي خود را دارد. مصاحبه يکي از شبکه هاي تلويزيون با ابراهيم ميرزاپور بعد از بازي با مقدونيه را نديده ايد که گزارشگر بدون توجه به اينکه سوالي که ميپرسد به نوعي توهين به حساب مي آيد را نديده ايد که دقيقا اين سوال از دروازه بان اول تيم ملي پرسيده ميشود که آقاي ميرزاپور شما هم که بالاخره تعويض شديد؟! نظرتان در اين مورد چيست؟

- آقاي برانکوي عزيز شما بايد حيا کنيد چرا که انگار تاريخ فوتبال ايران را نميدانيد و از اين موضوع مطلع نيستيد که در اين فوتبالي که زماني اعتقاد بر اين بود که مربي تيم ملي حتما بايد ريش داشته باشد، هنور هم تفکرات زيادي وجود دارد که نيمکت تيم ملي در جام جهاني را فقط حق کسي ميدانند که شناسنامه ايراني داشته باشند و در اين ميان هيچ اهميتي به دانش و توانايي هاي شخصي که قرار است مديريت فني تيم ملي را به عهده بگيرند، نميدهند. از خودتان پرسيده ايد که جلال طالبي که در جام جهاني سال ۹۸ در فرانسه بر روي نيمکت تيم ملي نشست و جانشين توميسلاو ايويچ شد در طول تمام سالهاي پس از جام جهاني تا الان در کجاي اين فوتبال بوده است؟

- آقاي برانکو، با تمام آنچه گفته شد، بايد قبول کنيد که اين حق ما ايراني هاست که با وجود اينکه به خاطر توانايي هاي فني شما يک شب را تا صبح در خيابانهاي ايران فرياد زديم، خنديديم، خوانديم و رقصيديم، حالا و پس از چند ماه از آن زمان و البته چند بازي ضعيف تيم ملي، شما را مستحق حيا کردن بدانيم چرا که ما هميشه درست فکر ميکنيم و به همين دليل ساده دليلي براي اينکه خودمان حيا کنيم، نميبينيم.

پي نوشت:
bullet_green واقعا بحث فني که جلال خان چراغپور در برنامه نود اين هفته مطرح کرد چنان جامع و کامل بود که حتي خودش هم نميدانست بالاخره چه چيزي را ميخواهد بيان کند، اين را هم حتما ميدانيد که جلال خان يکي از منتقدين تيم ملي است که در اين چند هفته با همراهي سايرين هر چه خواسته اند انجام داده اند و البته ما ايراني ها هم که هيچ وقت خودمان را مجبور به حيا کردن نميدانيم همچنان بدون فکر و تعقل از ايشان و همکاران محترمشان پشتيباني مکنيم تا مشت محکمي بر دهان برانکوي فوتبال خوار! بزنيم و خيالمان راحت شود. موفق باشيم انشاالله!

bullet_green اميدوارم اين نوشته هيچکدام از دوستان را ناراحت نکرده باشد، اينها فقط نظر شخصي من بود که بدون هيچ حيايي فکر ميکنم که حداقل ميتواند براي خودم محترم باشد، والسلام!

برانکو بماند يا برود؟
بعد از صعود تيم ملي به جام جهاني و با وجود کسب نتايج واقعا خوب توسط برانکو در سالهاي گذشته، شايعاتي مبني بر جايگزيني يک مربي ايراني بجاي برانکو ايوانکويچ براي نشستن بر روي نيمکت تيم ملي در مسابقات جام جهاني بوجود آمده است ... نظر شما در اين ارتباط چيست؟
گزينه - راي درصد
برانکو بايد بماند
۶۶ ۷۹.۵۲
برانکو بايد برود
۱۱ ۱۳.۲۵
فرقي نميکند
۶ ۷.۲۳

http://www.meganit.com/blogs/blog.php?code=357
تعداد مشاهده: ۲۰۶۶۴ - نظرات بازديدکنندگان: ۰
امکانات: Next Blog Previous Blog Blog Comments - 0 Print Blog Send To Friend Add Blog To Favorite
ثبت نظر
براي ثبت نظر جديد در ارتباط با نوشته فرم زير را کامل کنيد.
وارد کردن مواردي که با علامت v مشخص شده‌اند الزامي است.
نام: v
Chage Language
پست الکترونيک:
سايت اينترنت:
نظر شما: v
 :arrow: :biggrin: :bullet_blue: :bullet_green: :bullet_tip: :confused: :cool: :cry: :eek: :evil: :exclaim: :frown: :idea: :lol: :mad: :mrgreen: :neutral: :question: :razz: :redface: :rolleyes: :sad: :smile: :surprised: :twisted: :wink:

نظر خصوصي
در صورت انتخاب اين گزينه، نظر بصورت خصوصي ثبت خواهد شد و فقط توسط مدير سايت قابل مشاهده خواهد بود.
تاييديه: v
براي تاييد اطلاعات فرم متن داخل تصوير را مجددا وارد نماييد.

 
نوشته هاي مرتبط
گروه نرم افزاري وبيليکس
برنامه نويسي سايتها و سيستم هاي نرم افزاري، مديريت سرورهاي اينترنتي و نرم افزاري و خدمات ثبت دامنه و تخصيص فضا
تبليغات شما در مگانيت
براي نمايش تبليغ محصولات، خدمات و يا توانايي هاي خودتان در اين سايت با ما تماس بگيريد ... info@meganit.com
تدريس خصوصي زبان
تدريس خصوصي زبان انگليسي، راهنمايي، دبيرستان، پيش دانشگاهي و مکالمه روزمره در منزل يا محل کار شما.
مراجعه به:
Webdesign and Development by Zijer & Webilix